6 טיפים לעור בריא וזוהר לקראת הקיץ

מאת בריאות פלוס  ·  16 במרץ 2017

האם עור נקי ומדהים זה יותר מדי לבקש? מסתבר שלא. באמצעות הטיפים הבאים תוכלו לשפר את איכות העור שלהם ממש כמו קסם, רק חשוב להבין שזה לא לוקח יום אחד. קראו וישמו.

אתה מה שאתה אוכל

עור בריא מתחיל מתזונה נכונה. אוכל בריא ומאכלים עשירים בחלבונים מועילים לעור שלכם ולשים דגש על ירקות ירוקים, פירות, דגנים, דגים, מאכלים עם הרבה נוגדי חמצון ואגוזים.

גם מה שאתה שותה

כתבנו כמה פעמים על היעילות של שתיה מרובה. שתיה מרובה משפיעה על העור בצורה שלא חשבתם שהיא כל כך גבוהה. שתיה מרובה ממש מרפאת את העור אז קחו קומו עכשיו ולכו מזגו לעצמכם מים.

השתמשו בקרם הגנה

השמש מספקת לכם ויטמין D שחשוב מאוד לגוף שלנו, אבל זו השמש של עד 9 בבוקר שעושה את החיים יפים, מאוחר יותר משעה 9 בבוקר קרני השמש עלולות להזיק לכם. הן עלולות להזיק למראה החיצוני של העור ואפילו לגרום לסרטן העור. עדיף להימנע מחשיפה לשמש ישירה ואם ממש רוצים, אז השתמשו בקרם הגנה וחדשו אותו לאחר שעתיים בשמש.

פילינג

פילינג הוא תהליך קוסמטי שעושים כדי להקנות לעור מראה זוהר ונקי. מה זה בדיוק? מקלפים את העור (איכסה!) כדי שעור חדש ייחשף (ואה!). זהו פעולה עתיקה אך יעילה למראה עור חדש דנדש. אפשר לבצע פילינג בצורה טבעית באמצעות חומרים כמו קמח, קליפת תפוז, שיבולת שועל, קפה חטון או אבקת עדשים בתוספת מי ורדים או חלב.

מקלחת קרירה עדיפה מחמה

גם אם המקלחת החמה מרגישה לכם טוב, היא לא בהכרח טובה לעור שלכם. מים ממש חמים מוציאים מהעור שלכם את השומנים החשובים שבו וגורמים לו להיראות יבש ופחות בריא.

אין כמו שינה טובה

שנת יופי זה דבר אמיתי. מי שישן טוב יותר בלילה מרגיש ונראה יותר בריא. הגוף שלנו כל הזמן בתהליכי החלמה ושיפור אך בלילה הוא מקדיש לכך יותר עבודה ולכן חשוב לישון מספיק שעות בלילה. 7-9 שעות שינה לאדם מבוגר זה טוב מאוד. לצעירים יותר 8-11 שעות שינה, תלוי בגיל. תוכלו לקרוא פה בהרחבה על הגילאים ושעות השינה.

תגיות:
אולי יעניין אותך...
אהבתם? שתפו

הפופולריים ביותר


רוצים לפרסם מאמר באתר? פנו אלינו!