4 טיפים מרגיעים לשחרור לחץ וחרדות

מאת בריאות פלוס  ·  2 ביולי 2017

כל אחד מאיתנו עלול לסבול מרגשות רעים במהלך השנים, מלחצים ומלא מעט חרדות. לכן ברור מדוע גם אתם חוששים מהתקפות כאלה ובמיוחד אם אתם יודעים שיש לכם נטייה לכך. השאלה היא מה נכון יהיה לעשות בנידון והאם טיפולים כמו EFT יוכלו להתאים גם לכם. מעבר לעובדה שיש הרבה אנשים שניסו טיפול EFT ויצאו מרוצים, כדאי גם לדעת שיש עוד טיפים אחרים שיוכלו לעזור לכם ולהרגיע אתכם בזמן אמת.

אספנו לפניכם מספר אפשרויות ששווה לכם לנסות והן:

  1. טיפול פסיכולוגי קבוע: לא תמיד צריך לחכות לרגע שבו יהיה לכם התקף חרדה או כל מיני תחושות של לחץ כדי לטפל בעצמכם. במקום זה, ממש כפי שאתם יכולים לעשות טיפולים כמו EFT, אתם גם יכולים לפנות לפסיכולוג ולהיפגש איתו באופן קבוע. פסיכולוג שלמד את התחום יוכל לעזור לכם למצוא את שיטות ההתמודדות הכי טובות שיש וכך הלחץ ירד.
  2. לעסוק בפעילות גופנית: אי אפשר לדבר רק על טיפול EFT בתור פתרון למצבים של לחץ וחרדה שכן היום כולנו יודעים שיש קשר ישיר בין הגוף ובין הנפש. לכן כדאי יהיה לחשוב גם על פעילות גופנית קבועה כי לרוב זה מסייע.
  3. טיפול EFT במכון מקצועי: טיפולים כמו EFT שמתקיימים במכון מקצועי, ממש כמו טיפולי דמיון מודרך, יוכלו לסייע לכם הרבה מעבר למה שאתם מדמיינים. לכן כדאי לשקול זאת כי מדובר על טיפול עם יעילות מאוד גבוהה, אז למה אתם מחכים?
  4. צאו לאוויר הפתוח: מדהים לראות עד כמה השיטה הזאת, ככל שהיא נראית פשוטה, מוכיחה את עצמה בכל פעם מחדש כיעילה ביותר. אם אתם יושבים בבית או במשרד ומרגישים כיצד הלחץ עולה ואיך אתם לא נושמים, זה בדיוק הזמן לחשוב לא רק על טיפול EFT אלא גם על אוויר צח. לפעמים כל מה שחסר לנו זה קצת אוויר ומדהים לראות עד כמה זה יכול להרגיע.

כדאי לזכור, החיים שלנו נמצאים בידינו ואנחנו היחידים שנקבע איך ייראו הדברים. לכן חשוב שתטפלו בעצמכם בשיטות מגוונות, שונות ויעילות כי אין סיבה להמשיך ולסבול מלחץ ומחרדות. זה נכון שלא לכל אחד תוכל לעזור אותה שיטה או אותו טיפול, אך בעידן השפע המודרני שבו אנחנו חיים יש הרבה יותר מאפשרות אחת. לכן אנחנו מציעים לכם לבדוק, לנסות כמה טיפולים ולזכור שאתם הם אלה שקובעים. כלומר, זה טיפול מסוים טוב לאנשים אחרים שסובלים מלחץ ומחרדות זה טוב ויפה אך האם זה אומר שהטיפול יהיה יעיל גם אצלכם? לא בטוח. לכן כדאי להישאר גמישים, לנסות כמה שיותר אופציות וכך לבחור את מה שהכי טוב לכם. אין זה גורל לחיות בצל החרדות שלכם כי החיים יכולים להיות גם הרבה יותר רגועים ונינוחים.

תגיות:
אולי יעניין אותך...
אהבתם? שתפו

הפופולריים ביותר


רוצים לפרסם מאמר באתר? פנו אלינו!