סדנאות בריאות – אילו סוגי סדנאות בריאות יש?

מאת בריאות פלוס  ·  17 בפברואר 2019

אתם רוצים להזמין סדנאות בריאות אבל לא יודעים מה האופציות שיש לפניכם? הכנו עבורכם מאמר שיעזור לכם להבין אילו סדנאות בריאות יש, מה הן נותנות לכם, למי הן מתאימות ואיפה אפשר להשיג אותן. המאמר מתאים לאנשים פרטיים שרוצים להצטרף לסדנאות בריאות ולעסקים וחברות שרוצים לארגן סדנאות בריאות לקבוצות.

רשימת סדנאות בריאות

סדנת אורח חיים בריא – סדנאות אורח חיים בריא הן סדנאות כלליות שנועדו כדי ללמד אנשים על אורח חיים בריא ואיך לנהל את החיים שלכם בצורה הטובה והבריאה ביותר. סדנאות אלו בדרך כלל עוסקות במס' נושאים וביניהם לחץ ומתח במהלך היום יום, תזונה נכונה, שינויים בחיים, ניהול זמנים, דיאטה וכושר. סדנאות אלו מועברות בדרך כלל בצורה של הרצאות עם מאמנים אישיים ומומחי קואצ'ינג. עם זאת, לכל סדנה יש את היתרונות והיחודיות שלה כך שכל סדנה למעשה שונה מאחרת.

סדנאות בישול אוכל בריא – אחד הדברים החשובים ביותר בתחום החיים שלנו זה האוכל שאנחנו אוכלים. לא תמיד אנחנו מבינים מה אנחנו מכניסים לפה ולפעמים אנחנו נמנעים משמירה על אורח חיים בריא בגלל שאנחנו מניחים שאין תחליף טעים לדברים שאנחנו אוהבים. מומחי בישול ושפים רוצים להפריך את העניין הזה, ובשנים האחרונות ישנן סדנאות בישול אוכל בריא שבהם שפים מלמדים על בריאות האוכל ועל החשיבות שבכך, וכמובן על העובדה שאפשר להכין אוכל בריא טעים לחלוטין. בנוסף לכך, ישנן סדנאות בריאותיות מיוחדות ומותאמות לילדים, לצורך זה אנחנו ממליצים על סדנת בריאות לילדים של השף שלומי אלדו.

סדנאות יוגה – סדנאות אלו באות במגוון רחב של סוגים ותתי סוגים. סדנאות יוגה כוללות סדנאות יוגה, סדנאות מטיציה, סדנאות ויפאסנה ועוד… כל סדנה מכילה את היתרונות שלה, חלק מהסדנאות עוזרות להתמודד עם לחץ ומתח וחלק נועדו כדי לשפר צדדים שונים בחיים שלנו כדוגמת שלווה, אושר, סדנאות לייצוב מודעות ואף לעתים שיפור הבריאות הפיזית באמצעות שיפור בריאות הנפש.

סדנאות שינה – אנשים רבים סובלים מנדודי שינה או מבעיות שינה כאלו או אחרות. ישנן סדנאות שינה שאנשים יכולים להירשם אליהם כדי ללמוד איך אפשר לשפר את מצבכם וללמוד לשלוט יותר טוב על השינה שלנו ועל תהליך השינה. בסדנאות אלו לומדים מגוון שיטות הכוללות תרגילים שיעזרו לכם לישון יותר מהר, לישון שינה עמוקה יותר, להתעורר טוב יותר ועוד… בנוסף, סדנאות שינה להורים זהו נושא נוסף שזוכה ליחס – ועוזר להורים ללמוד על השינה של הילדים שלהם.

סדנאות תזונה, ירידה במשקל וניקוי רעלים – סדנאות כאלו יש בשפע, אך חשוב מאוד לבחור סדנאות טובות שיעזרו לכם לרדת במשקל וגם לשמור על הבריאות שלכם. בחירת סדנה לירידה במשקל צריכה להיעשות על בסיס המלצות טובות מחברים וחברות ולא על בסיס פרסומות מפתות. סדנאות לניקוי גוף גם הן פופולריות מאוד בשנים האחרונות ובהחלט יש להן ערך, אך צריך לוודא שהן מתאימות לכם ולדרך חייכם כי כפי שטוענים זאת מנהלי הסדנאות בעצמם: מדובר בשינוי אמיתי לדרך החיים של האנשים ולפעמים עדיף לעשות זאת בהדרגה או בהשגחה של מומחים. סדנאות אלו כוללות מגוון שיטות כולל שינוי תזונתי משמעותי, מדיטציות, NLP ועוד…

אולי יעניין אותך...
אהבתם? שתפו

הפופולריים ביותר


רוצים לפרסם מאמר באתר? פנו אלינו!