מנורת מלח להקלה בנשימה ולבריאות הגוף והנפש

מאת בריאות פלוס  ·  17 בדצמבר 2017

אם מעולם לא הייתה לכם מנורת מלח בבית, אתם כנראה לא יודעים מה אתם מפסידים. מנורת מלח בתור הבית זה כמו שיהיה לכם חלון מיוחד על השולחן שמשקיף אל גן עדן והאוויר הצח, הנקי והבריא של גן עדן נכנס אליכם הביתה ומרפא את גופכם באופן ממש מורגש.

מנורות מלח לטיהור האוויר

היתרון הגדול והמוכר של מנורות המלח הוא היכולת שלהן לטהר את האוויר. מנורות המלח מסירות אבק, עשן סיגריות, ועוד שלל דברים שגורמים לאוויר להיות פחות צלול.

איך זה קורה באמצעות חתיכת מלח עם מנורה? ובכן, מדובר בתהליך הידרציה. מנורת המלח סופגת מים מהסביבה וכתוצאה מכך גם את החלקיקים של הלכלוך אשר מלווים אותם וכך למעשה מנורות המלח לוכדות את האבק והלכלוך שמסביב, בחדר, במשרד ובכל מקום שרק תרצו.

מנורת מלח לבריאות ולנשימה

בגלל שמנורות המלח מטהרות את האוויר, מן הסתם שלא רק האוויר נקי יותר אלא גם אנחנו. אנשים שסובלים מבעיות של נשימה כמו אסתמה ואלרגיות יגלו שמנורות המלח עושות עבודה טובה בהקלה על הסימפטומים. מנורת מלח אחת או שתיים בחדר בו אתם מבלים הכי הרבה יכולה להיות משמעותית. גם אנשים שסובלים מאסתמה יחסית קשה יגלו שתוך שבוע-שבועיים יש הקלה משמעותית בתסמינים והגוף מרגיש בריא יותר והנשימה נעשית קלה יותר.

מנורות מלח מעלות את רמת האנרגיה

בדיוק כפי שנסיעה עם חלון פתוח או זמן איכות בחוף הים יכולים לעשות לכם טוב, לחזק את גופכם ולא פחות חשוב מכך – לחזק את נפשכם, כך גם מנורות המלח עושות את אותו הדבר. הן עוזרות לכם להיות פעילים יותר במהלך היום יום והתשישות שיכולה להיגרם מסיבות רבות מתחילה לדעוך.

מנורת מלח לשינה טובה

מנורות מלח מועילות לשינה טובה לכם, לילדים ולתינוקות שלכם. מבלי להיכנס לפרטי פרטים לגבי הכימיה של מנורות המלח וההשפעה שלה על הגוף שלכם, חשוב להבין שלא מדובר רק על 'הרגשה' אלא על פעולות ממשיות שמנורת המלח עושה ויש אף מחקרים שתומכים בכך.

טיפ: אם אתם אוהבים לישון בחושך ולא רוצים מנורה שתפריע לכם בכך, ניתן להדליק את מנורת המלח במהלך היום ולכבות אותה במהלך הלילה ועדיין ליהנות מהסגולות של מנורת המלח.

מחפשים לרכוש מנורות מלח? ההמלצה שלנו היא על חנות טבע ומתנות באהבה. (התמונה בראש הדף היא באדיבות חנות זו)

תגיות:
אולי יעניין אותך...
אהבתם? שתפו

הפופולריים ביותר


רוצים לפרסם מאמר באתר? פנו אלינו!