7 טיפים לפני מעבר השתלת שיניים ביום אחד

השתלת שיניים
מאת בריאות פלוס  ·  14 באוגוסט 2017

בעבר על מנת לבצע השתלת שיניים הייתם צריכים להגיע מספר פעמים לרופא השיניים ולעבור תהליך ארוך ומתיש. בעידן המודרני בו מחפשים פתרונות מהירים ויעילים גם תחום השתלות השיניים עבר שינוי משמעותי. בטכנולוגיה הקיימת תוכלו להגיע לרופא השיניים ולסיים את תהליך השתלת השיניים בתוך יום אחד בלבד.

לעומת תחומים אחרים בהשתלת שיניים אין התמחות. לא תמצאו רופא מומחה בהשתלת שיניים. אז מה כן? על מנת לעסוק בהשתלת שיניים על הרופא להיות בעל תואר דוקטור לרפואת שיניים או תואר דוקטור לכירורגיית שיניים. יחד עם זאת הרופאים יכולים לעבור השתלמויות וסדנאות מעשיות בתחום. בבחירת רופא שיניים לביצוע השתלת שיניים ביום אחד בחרו ברופא מנוסה בעל ותק בתחום.

מה עליכם לדעת לפני שתחליטו לעבור השתלת שיניים?

  • בזכות התקדמות הטכנולוגיה והאפשרות לבצע השתלת שיניים תוך יום אחד התהליך כבר איננו כואב כמו שהיה בעבר. אל תיכנעו לפחד אל תדחו ואל תוותרו על הטיפול.
  • אל תוותרו על הטיפול. אם הגעתם לרופא שטוען כי לא ניתן לבצע לכם את טיפול השתלת השיניים בעקבות מגבלות מסוימות כמו מחלות לב, סכרת או בעיה מסוימת במבנה הלסת, אל תוותרו. רופא מקצועי וותיק בעל ניסיון ידע להתאים טיפול לכל מטופל בהתאם למגבלותיו.
  • שאלו שאלות. אל תסתמכו על התואר של הרופא. אתם מפקידים בידיו את הפה שלכם, את הבריאות שלכם. אין סיבה שלא תשאלו את כל השאלות הרלוונטיות כך תדעו למה לצפות ותהיו מודעים לתהליך אותו אתם עתידים לעבור.
  • אל תתנו למחיר להוליך אתכם שולל. אנו רגילים לבצע סקר שוק בכל תחום אך ישנם תחומים בהם לא כדאי לחסוך. הבריאות שלכם והמראה החיצוני תלויים באיכות הטיפול שתעברו. כדאי להשקיע ולמצוא את הרופא שידע להתאים לכם את הטיפול בצורה מיטבית.
  • בקשו לקבל תכנית מפורטת לטיפול לפני שאתם מחליטים ומתחילים בטיפול. הטיפול צריך להיות מותאם ללקוח באופן ספציפי, למצב השיניים שלו, להרגלי התזונה שלו ומצבו הבריאותי הן הגופני והן הנפשי.
  • בדקו את איכות החומרים בהם משתמש הרופא לביצוע השתלים. העדיפו שתלים המיוצרים בארץ על פני כאלו המיוצרים בסין על מנת ליהנות משתלים באיכות גבוהה יותר הן מבחינת העמידות והן מבחינת המראה החיצוני.
  • בדקו האם קיים במרפאה חדר התאוששות שיאפשר לכם זמן להתאושש מהטיפול בצורה נוחה ולקבל בדיקה נוספת טרם עזיבתכם את המרפאה.

טיפול השתלת שיניים ביום אחד הפך להיות לטיפול שכיח, הוא חוסך זמן וכאב ומאפשר לבצע את ההליך בפעם אחת ללא טרטורים. ניתן לבצע את הטיפול בהרדמה חלקית או מלאה לפי רצונכם, אולם, הרדמה מלאה תעלה לכם סכום כסף נוסף מאחר והיא מצריכה רופא מרדים נוסף בצוות. במידה ובחרתם לבצע את השתלת השיניים הקפידו לבצע בירור מקיף לגבי ההליך וקבל את תכנית הטיפולים כראוי. לעוד מידע על הטיפול לחצו כאן.

אולי יעניין אותך...
אהבתם? שתפו

הפופולריים ביותר


רוצים לפרסם מאמר באתר? פנו אלינו!