הקטנת חזה לגבר – מחיר

מאת בריאות פלוס  ·  23 באוגוסט 2017

הקטנת חזה לגבר מחיר: בכתבה שלפניכם תוכלו ללמוד אודות מהלך ניתוח הקטנת חזה, החלמה מניתוח הקטנת חזה לגבר מתוכלו ליהנות משירות השוואת מחירים!

החזה הוא אחד המאפיינים המקושרים ביותר לגבריות וכזה משפיע בצורה אדירה על מבנה הגוף ועיצובו, לעיתים אף יותר מהבטן. קשה מאוד להיפטר מהשומן באזור החזה ולעיתים חזה גדול אצל גברים נובע ממחלה הנקראת גניקומסטיה. הפופולריות של ניתוחים פלסטיים בשנים האחרונות עולה לא רק בקרב נשים, גברים רבים עוברים הליכים אשר עוזרים להם להרגיש טוב יותר עם עצמם, מעלים להם את הביטחון העצמי ומשפרים את איכות חייהם. להקטנת חזה לגבר מחיר גופני נמוך וניתן לראות תמונות לפני ואחרי ההליך בכדי להבין את משמעות התוצאות על מבנה הגוף שלך.

מומלץ מאוד לעשות להקטנת חזה לגברים השוואת מחירים אשר כוללת גם את שיטת הטיפול ומיומנות המרפאה. ישנן דרכים להוזיל את ההליך כמו מעבר הקטנת חזה לגבר דרך כללית וקופות חולים אחרות. לאחר השארת הפרטים בטופס אנו נדאג לקשר בינך לבין המרפאות הרלוונטיות ביותר עבורך והן יספקו לך את כל המידע הרלוונטי.

מהלך ניתוח להקטנת חזה בגבר

במהלך הניתוח הרופא המנתח ישנה את מבנה החזה שלך בצורה עלייה סיכמתם מראש. הניתוח יעשה במרבית המקרים תחת הרדמה מלאה וידרוש ממך תקופת החלמה והתאוששות. בניתוחים פלסטיים להקטנת חזה בגבר, הרופא המנתח שואב שומנים ומסיר רקמות שד דרך חתך בצורת חצי סער הנעשה בחלקה התחתון של העטרה. במקרה הצורך תתבצע גם כריתת עור במהלך ההליך וחלק מהמרפאות מאפשרות גם הוספה של שתלים ועיצוב נוסף של אזור החזה במהלך הניתוח. מהלך ניתוח הקטנת חזה לגבר דרך כללית אינו שונה ממעבר הניתוח בעזרת קופת חולים אחרת או באופן פרטי, ההבדל היחידי הוא בהשתתפות העצמית שלך בעלויות הניתוח.

מידע מורחב יותר אודות מחירים ועלויות עבור ניתוח זה בקישור: הקטנת חזה לגברים מחירים

החלמה מניתוח הקטנת חזה לגבר

בבואנו לבצע עבור הקטנת חזה לגברים השוואת מחירים, כדאי להכיר כי לניתוח הקטנת חזה לגבר מחיר גופני נמוך ביחס לניתוחים פלסטיים אחרים. תקופות ההחלמה משתנות בין מטופל למטופל מכיוון והליך הניתוח נקבע על פי הנתונים הטבעיים שלך והמראה הרצוי. באופן כללי, תהליך ההחלמה הינו קל ומהיר, במספר השבועות הראשונים שלאחר הניתוח יכולה להופיע נפיחות או רגישות באזור אשר אמורה לעבור לחלוטין. כמו כן, במרבית המקרים יהיה עלייך ללבוש חגורה אלסטית לחזה לתקופה של כחודש ימים ולהימנע מפעילות גופנית מאומצת. לקראת הניתוח הרופא המנתח יסביר לך בדיוק מאילו פעילויות עלייך להימנע ולכמה זמן.

כל האפשרויות פתוחות בפנייך

ניתוח הקטנת חזה לגבר הוא הדרך המהירה ביותר לעצב את אזור החזה שלך ולתת לו את המראה שתמיד רצית. שומנים באזור החזה יכולים להוביל לתסכול מאורח חיים ספורטיבי ובריא כמו שהם יכולים להוביל לירידה בביטחון העצמי ולהימנעות מפעילויות מסוימות. מומלץ לבצע להקטנת חזה לגברים השוואת מחירים בין המרפאות השונות בכדי להבין באמת את כל האפשרויות העומדות בפנייך.

אולי יעניין אותך...
אהבתם? שתפו

הפופולריים ביותר


רוצים לפרסם מאמר באתר? פנו אלינו!