הצלחת הרזיה עם טראפורם בשיטת פלסטיתרפיה! שיטת הרזיה טבעית, יעילה ומאוזנת!

מאת בריאות פלוס  ·  17 במאי 2018

אן אביטבול וסופי דוברובלנסקי, הן שתי עולות צרפתיות, שלאחר 4 שנים בארץ הצליחו גם להעלות את שיטת הפלסטיתרפיה לארצנו החביבה.

"כבר בשלושת השנים הראשונות לאחר שעלינו לארץ, היינו בטוחות שאנו חייבות להביא את השיטה לישראל"

לאחר שהוכשרו בשיטת הפלסטיתרפיה במרכז פיילוט בליל (צרפת), פתחו את הסניף הראשון של טראפורם במרכזה של העיר הלבנה. "שיטה זו הוכיחה את עצמה באירופה עם הישגים גבוהים ותוצאות מרשימות, שהיינו רוצות לאפשר גם לקהל הישראלי לחוות".

מהי פלסטיתרפיה?

הפלסטיתרפיה פותחה בצרפת ומובילה כבר קרוב ל 25 שנה בתחום הדיאטות. השיטה מורשת ליישום רק למרכזי טראפורם (120 סניפים באירופה).

הפלסטיתרפיה משלבת טיפול ידני המוענק לגוף ושיפור הרגלי אכילה. הטיפול גורם להמרצת אזורים נקודתיים בגוף במטרה לאזן את המערכת ולהפחית את דחפי האכילה, בכדי לאפשר ירידה במשקל מבלי לחוש תחושת רעב, חשק למתוק או דחף לזלול, וכך האנרגיות נשמרות מאוזנות.

מדוע הפלסטיתרפיה מועילה?

הפלסטיתרפיה, שלא כמו שיטות אחרות, מצליחה לגעת בסיבות אשר חבויות עמוק בתוכנו וגורמות לעליה במשקל כגון: סטרס (לחץ מנטלי), הריון, גיל המעבר וכו'. לאחר שחרורן וטיפולם ניתן להשיג תוצאות קבועות לזמן ארוך וממושך.

למי מיועדת הפלסטיתרפיה?

השיטה הינה מיועדת לנשים ולגברים אשר מחפשים פתרון טבעי ומותאם בכדי לרדת במשקל. לכן, לאלו שנרתעים מדיאטות מכל סוג שהוא – ממוצרים מלאי-פרוטאין, מארוחות לקויות, ממכשירים להורדת במשקל לא מותאמים – הפלסטיתרפיה הינה הפתרון האולטימטיבי עבורם להרזיה טבעית.

מה הן התוצאות של הפלסטיתרפיה?

השיטה הינה טבעית, פשוטה ויעילה מבחינת התוצאות שהיא מביאה אליהם. בממוצע מורידים בין ל10 -12 קילו באזור החודשיים וחצי. יחד עם זאת, מאפשרת למידת שיטות ארגון מחדש של הרגלי האכילה ובחירות המזון הנכון, עוזרת להבין את מערכת הגוף יותר טוב ותורמת להפסקת ההתמכרות מסוכר ולהפחתה בצריכת פחמימות.

מהם שלבי הטיפול בטראפורם?

הטיפול מורכב מ 3 שלבים:

1- הערכה ראשונית: פגישת היכרות ראשונית בין הלקוח והפלסטיתרפיסטית, לקבלת רקע ולאמוד את מטרות הטיפול ואורכו.

2- הטיפולים: 2-3 פעמים בשבוע באורך 30 דקות למשך התקופה שנקבע בהיכרות. בדיקת התקדמותו של המטופל והענקת טיפול פלסטיתרפי.

3- התייצבות: השלב החשוב ביותר. נועד לשמור על ההצלחה קבועה וממושכת. המטופל עובר למסלול שבו המשקל נשאר יציב.

כתובתינו: רחוב בר- כוכבא 63 תל אביב. יצירת קשר לתאום פגישה ראשונית טל: 03-9475332.

גילוי נאות: כתבה פרסומית
אולי יעניין אותך...
אהבתם? שתפו

הפופולריים ביותר


רוצים לפרסם מאמר באתר? פנו אלינו!