העלמת צלוליט על ידי המסת שומן באמצעות אוזונתרפיה טיפול בגלי רדיו

מאת בריאות פלוס  ·  22 בנובמבר 2017

על מנת לצמצם את היקף שכבת השומן שנמצאת מעל זו של השריר רצוי לבצע פעילות ספורטיבית בשילוב תזונה נכונה. יחד עם זאת, אלו אינם מסייעים תמיד בצמצום ההיקף של השומן הממוקם ברקמות יותר עמוקות. אין מענה יעיל לבעיה זו בקרב שיטות הטיפול הקונבנציונאליות. צלוליט היא אותה הצטברות של שומן תת עורי שאיננה מסוגלת להתפנות בקלות אם בכלל. לרוב מתרכז הצלוליט באזור הירכיים והישבן, הבטן, המותניים והזרועות ועבור לא מעט אנשים מדובר בבעיה אסתטית.

טיפול בצלוליטיס בקליניקה של ד"ר איימס

ד"ר איימס פיתח שיטה ייחודית וחדשנית על מנת להיפטר מהמראה הגבשושי ועודפי השומן והצלוליט. טכניקה זו מאפשרת להצר היקפים על ידי מכשור מתקדם לצרכי המסת צלוליט. פרוצדורת הסרת צלוליט זו משלבת מספר טיפולים שאינם כרוכים בהתערבות כירורגית ועל כן גם לא בסיכונים ובכאבים הנלווים לניתוחים. מגוון הטכניקות השונות במסגרת טיפול בצלוליט כולל הזרקת גז אוזון O3, הזרקה של ממיסי שומן, העלמת צלוליט באמצעות אוזונותרפיה ועוד שורה ארוכה של טיפולים הנעזרים במכשור טכנולוגי מתקדם.

העלמת צלוליטיס

העלמת צלוליטיס באמצעות הזרקה של גז אוזון נעשית על ידי החדרת הגז במחט דקיקה אל תוך רקמות השומן והצלוליט. התוצרים של הפירוק נמנים עם חמצן רפואי טהור ומולקולת חמצן פעילה. אלו מפרקים חומצות שומן לא רוויות ונועדו להמיס את הצלוליט הסורר בצורה נקודתית. התוצאות הן הצרה ניכרת של ההיקפים ומיצוק העור. המסת שומן מסוג צלוליטיס יכולה להיעשות בנוסף באמצעות הזרקת ממיסי שומן.

מגוון טיפולים משלימים להסרה של צלוליט

במסגרת טיפול משלים זה מוזרקות אל מצבורי השומן שנותרו לאחר הזרקת גז אוזון O3 זריקות המסה עדינות עם מינון זעיר של פוספטידיל כולין. חומר זה נקשר לתאי השומן ומסוגל לפרקם בצורה הדרגתית. במסגרת טיפול זה השומן הופך למימי ומתנקז בדרכי הלימפה עד שלבסוף מתפנה דרך מערכת השתן. על מנת למקסם את התוצאות של הטיפולים הנ"ל משולבות במרפאה של ד"ר איימס עוד טכניקות מתקדמות כמו למשל גלי רדיו וקול או לייזר. מי שמעוניין ליהנות מתרופה אפקטיבית למיצוק העור הרפוי וודאי יתעניין באפשרות לשלב את כלל הטכניקות הללו.

יתרונות הטיפולים

העלמת צלוליטיס בשילוב הטכניקות האמורות מאפשר ראשית להמיס ולהפחית בצורה ניכרת את מצבורי השומן. תפרוסת השומן היא אחידה, מאוזנת ופרופורציונאלית והתוצאות הם שיפור משמעותי במראה של הצלוליט. בנוסף על ידי טיפול בצלוליט משולב חל עידוד של יצירת תאי קולגן ואלסטין האחראיים על מתיחה כוללת ומיצוק של העור. הטיפול המשולש של ד"ר איימס נועד למש אלטרנטיבה יעילה מוכחת לכל הדיאטות הכושלות, הניתוחים המורכבים והפעילות הספורטיבית.

אולי יעניין אותך...
אהבתם? שתפו

הפופולריים ביותר


רוצים לפרסם מאמר באתר? פנו אלינו!