החלקת שיער בשיטת OXO ORGANIC – כן או לא?

החלקת שיער OXO
מאת בריאות פלוס  ·  2 באוגוסט 2017

החלקת שיער הינה אחת מן הפעולות הנפוצות ביותר שנעשות במספרות ובסלוני עיצוב השיער בארץ וברחבי העולם כולו. החלקת השיער עשויה להיעשות במגוון שיטות ודרכים אך לא כולן בטוחות ומתאימות לשיערך. השיער שלנו זקוק לטיפוח בדיוק כמו שאר האיברים בגוף ולכן יש לטפל בו בעדינות מירבית ובמקצועיות. מעצבי השיער המנוסים והמקצועיים בארץ ובעולם כבר הבינו כי החלקת השיער בשיטת OXO ORGANIC  הינה השיטה הנכונה ביותר להחלקת השיער של לקוחותיהם. ההחלקה האורגנית OXO מתאימה לכל סוגי השיער, גם המקורזל והמתולתל וגם הגלי. גם אם שיערך נצבע פעמים רבות, גם אם לדעתך הוא פגום והרוס – אין סיבה לחשוש! ההחלקה האורגנית, כשמה כן היא, איננה מזיקה לשיער ואף דואגת לשיקומו.

איך להחליק את השיער לתמיד?

אחת הדרישות של הלקוחות כשהן מגיעות למספרה ומבקשות להחליק את שיערן היא שההחלקה תחזיק מעמד לאורך זמן ואם אפשר, אז לנצח. מרבית סוגי ההחלקות שקיימות כיום בשוק אינן מסוגלות להבטיח הבטחה מסוג זו, לעומת זאת – OXO ORGANIC  זוהי שיטת החלקה ייחודית המבטיחה למשתמשת החלקת שיער בשיטה בטוחה ונוחה, שיקום השיער וכמובן, החלקה לצמיתות. אם תבחרי לעשות החלקת שיער של OXO ORGANIC  תופתעי לגלות כבר בסיום התהליך כי אכן השיטה יעילה, השיער יוחלק כבר בסיום הטיפול ותוכלי לצאת לדרכך עם שיער רך, מבריק, חלק ובעל מראה טבעי.

אוקסו אורגניק – יתרונות ההחלקה האורגנית על פני ההחלקות המתחרות

את ודאי יודעת כי יש כמה וכמה סוגי החלקות אך ההחלקה האורגנית מתעלה עליהן במובנים רבים.

  • החלקת שיער נפוצה המכונה 'החלקת קארטין' אמנם מאפשרת שיער חלק אך תוך פרק זמן קצר השיער יחזור לצורתו הטבעית – וההחלקה תעלם. ההחלקה האורגנית הינה החלקה שמבטיחה ששיערך ישאר חלק לצמיתות.
  • בנוסף, בעוד מרבית שיטות ההחלקה מאלצות את הספר לעשות שימוש במחליק כאשר חומר ההחלקה עדיין נמצא עליו – החלקת OXO נשטפת מן השיער לחלוטין לפני העבודה עם המחליק ובכך נמנע התהליך המסורבל ואף המסוכן של שאיפה ונשימה של אדים רעילים, ריחות בעייתים וכדומה. כמו כן, להחלקה האורגנית יש ריח נעים.
  • יתרון בולט נוסף של החלקת OXO ORGANIC הוא העובדה כי כבר בסיום ההחלקה תוכלי לחזור לשגרת היום יום ללא איסורים מיותרים. ישנן החלקות אשר אוסרות בפירוש לאסוף את השיער למשך זמן מכיוון שצורת השיער המוחלק עשויה להיהרס. במקרה של ההחלקה האורגנית – ניתן לאסוף מיד בתום הטיפול את השיער, לחפוף את שיערך, לצבוע, לעשות גוונים או אומברה. ההחלקה היפנית הנפוצה לעומת זאת, לא מאפשרת לעצב את השיער לאחר ההחלקה והשיער נראה חסר חיים.
  • ההחלקה האורגנית איננה "חונקת" את השערה אלא מטפחת ומשקמת אותה בזכות החומרים הטבעיים הכלולים בנוסחה. למשל, בהחלקה האורגנית יש שמן קקאו, חמאת שיאה ועוד מגוון חומרים הידועים כמשפרים ומשקמים את השיער.

שיער טבעי ומבריק – OXO ORGANIC

אם את עודך מתלבטת אם להחליק את שיערך באמצעות OXO ORGANIC  חשוב שתבררי היטב אודות ההחלקות המתחרות. במהרה תגלי כי הטיפול שנעשה עם ההחלקה האורגנית הרבה יותר ידידותי ונוח, כך גם האפשרויות שיעמדו בפנייך בסיום ההחלקה. לעומת ההחלקות המתחרות, תבחיני כי שיערך חלק ובעל מראה בריא וחזק בעוד ההחלקות האחרות עשויות לגרום לתוצאה הפוכה. לא אחת קורה כי נשים בוחרות להחליק את שיערך באמצעות ההחלקות השונות (אשר מרביתן מכילות פורמלין) ושיערן נהרס בצורה קשה.

תגיות:
אולי יעניין אותך...
אהבתם? שתפו

הפופולריים ביותר


רוצים לפרסם מאמר באתר? פנו אלינו!