איך לבחור סופגנים למבוגרים

מאת בריאות פלוס  ·  23 ביולי 2019

ברגע שהגוף מתחיל להיחלש יכולה להופיע גם דליפת שתן. מוצרים סופגים באים לתת מענה יעיל לאנשים אשר מתפקדים באופן מלא ולאנשים אשר מתפקדים באופן חלקי בלבד. המוצרים השונים באים לשפר את איכות החיים ובחירה נכונה של סופגנים תשאיר את העור יבש ותמנע פצעים שונים.

חשיבות בחירת סופגנים למבוגרים

כל נושא בריחת השתן הוא נושא שלא תמיד כיף לדבר עליו. עם זאת, הוא חלק בלתי נפרד מהחיים ולכן חשוב להבין כיצד סופגנים למבוגרים משפיעים על אורח החיים ולבצע את הבחירה של המוצר הנכון. מוצרי הספיגה השונים מיועדים להרחיק את השתן מן העור. הם באים בצורות שונות וברמות ספיגה משתנות ויש להתאים בינם לבין המבוגר שעומד להשתמש בהם.

תחתוני וחיתולי ספיגה

ישנם תחתוני וחיתולי ספיגה. ההבדלים בניהם יהיו בצורה וביכולת הספיגה. ישנם מוצרים אשר יכולים לספוג כמות נמוכה יחסית של שתן, עד ליטר והם יתאימו למבוגרים אשר יכולים להחליף את החיתולים (או שיחליפו להם) כל שש שעות. הספיגה טובה מאד והחומר שיש בחיתולים סופג את השתן וכולא אותו כג'ל, מה שמרחיק את השתן מן הגוף ושומר על העור יבש.

ישנם חיתולים אשר מיועדים לאנשים אשר משתינים הרבה או שאינם יכולים להחליף את החיתולים באופן תדיר. אנשים אשר נוטלים תרופות שמעודדות שתן יכולים להטיל כמויות גדולות של שתן ולכן יצטרכו את החיתולים הללו. במקרה זה, הסופגנים יוכלו להתאים לזמן של עד 12 שעות (תלוי בסוג החיתול או התחתון).

התאמה נכונה בין המוצר לבין הצורך

כיוון שישנם מוצרי ספיגה שונים החשוב ביותר הוא להתאים בין האדם שעומד להשתמש בהם לבין המוצר הנכון. ישנם חיתולים וישנם תחתונים כשההבדלים יכולים להיות בצורה וברמת הספיגה. חשוב מאד שהמבוגר ירגיש בנוח ככל האפשר עם התחתון או החיתול ולכן ישנן מידות שונות של גודל ואפשר להתאים לכל אחד את המידה הרצויה לו.

כמו כן, חשוב להתאים בין יכולת הספיגה לבין הצורך וכמות הטלת השתן. אפשר לקנות סופגנים למבוגרים בצורה בטוחה באינטרנט ולהתייעץ עם אנשי מקצוע שמתמחים בתחום זה.

אולי יעניין אותך...
אהבתם? שתפו

הפופולריים ביותר


רוצים לפרסם מאמר באתר? פנו אלינו!