מוצאים סיבה לחייך: כך תמצאו אורתודנט מומלץ למבוגרים

מאת בריאות פלוס  ·  20 בדצמבר 2018

אם גם אתם חשבתם כי מאוחר מדי, כדאי שתחשבו שוב. יותר ויותר אנשים מבוגרים הסובלים משיניים מעט עקומות, מאמינים בלב שלם כי הזמן לטפל במפגע האסתטי, עבר. אז אולי ניתן לראות יותר ילדים קטנים עם גשר בשיניים מאשר אנשים מבוגרים, אך דעו גם אתם כי תוכלו לחייך בביטחון מלא עם טיפול נכון ומתאים.

המוטיבציה של המון אנשים לטפל בשיניים העקומות או החופפות היא אסתטיקה גבוהה יותר, אך לא כולם מודעים לכך ששיניים עקומות או חופפות טומנות בתוכן גם סיכון בריאותי. בעת שלא מטפלים כנדרש, ובעיקר בעת שמזינחים את הטיפול, ישנו פוטנציאל ממשי להתפתחות של נסיגת חניכיים. גם במקרה בו אתם סובלים מדלקות חניכיים, דעו כי יישור השיניים יכול לסייע. נגישות אל חללים מסוימים בפה מאפשרת ניקוי יעיל ונרחב יותר, מה שיכול לשפר את איכות חייכם. אחת ולתמיד: איך תבחרו גם אתם אורתודנט שיחזיר אליכם את החיוך?

1.חשיבות הניסיון: אצל מי אתם מפקידים את החיוך שלכם?

סביר להניח כי תתעניינו לגבי כמה וכמה אורתודנטים, כאשר תגיעו אליהם בעקבות חיפוש חופשי במנועי החיפוש, או בעקבות המלצות של מכרים. הדבר הראשון שבהחלט כדאי לבדוק הוא את מידת הניסיון של האורתודנט. האם כדאי להפקיד את החיוך שלכם אצל אורתודנט שזה עתה סיים התמחות ויצא לדרך עצמאית? כנראה שלא. אורתודנט בעל ניסיון רב יכול לאבחן אתכם טוב יותר, להתאים לכם שיטת טיפול מתאימה יותר, וכל זאת בזמן שהוא מכיר תקדימים ויודע במה להתמקד וממה להימנע.

2.המחיר: חיוך של מיליון דולר מבלי לגרום לחור בכיס

האם אתם צריכים לוותר על יישור שיניים למבוגרים רק בגלל המחיר? חד וחלק, לא. החיוך שלכם מלווה אתכם לכל מקום, ואם לא די בכך – הוא גם משפיע באופן ישיר על החוויה שלכם את עצמכם. לפני שאתם מרימים ידיים ומאמינים בלב שלם כי אינכם יכולים להרשות לעצמכם לשלם את הטיפול, בצעו השוואת מחירים. לצד אורתודנטים המציעים מחירים גבוהים ללא כל סיבה, גם תמצאו אנשי מקצוע המתמחרים את טיפול יישור השיניים במחיר הוגן ונגיש יותר.

3.טכניקת יישור השיניים – מה חשוב לבדוק?

אם התחלתם להתעניין לגבי יישור השיניים, סביר כי גם אתכם הטרידה עובדה קטנה. הגשר המוכר לרבים הוא הגשר הכסוף, כך שהוא בהחלט ניכר לעין. כאנשים מבוגרים היוצאים לדייטים ועושים עסקים, לעתים פחות מתאים לכם להסתובב לתקופה עם אותו הגשר. לכן, עם חיפושכם אחר אורתודנט מומלץ, בדקו באילו טכניקות הוא עושה שימוש. הטכניקה המתאימה ביותר למבוגרים היא זו המבוססת על סמכים שקופים. כך, החשש הגדול שלכם כלל לא מתממש, תוך שאתם עוברים תהליך שיטיב עמכם – אסתטית ובריאותית.

4.מה ההמלצות אומרות על האורתודנט?

ולבסוף, בדקו מה מטופלים אחרים אומרים על האורתודנט בו אתם מתעניינים. באתרי האינטרנט של האורתודנטים המומלצים, ישנו גם חלק שלם המיועד להמלצות המטופלים. כך, לפני שאתם מתחילים את הטיפול, אתם יכולים לדעת עד כמה המטופלים האחרים היו שבעי רצון מהגישה, הטיפול והתוצאות.

תגיות:
אולי יעניין אותך...
אהבתם? שתפו

הפופולריים ביותר


רוצים לפרסם מאמר באתר? פנו אלינו!