כיצד מומלץ לאתר לטיפול הצרת היקפים מחיר מותאם אישית?

הצרת היקפים
מאת בריאות פלוס  ·  23 באוגוסט 2017

שאיבת שומן הנו טיפול שנעשה על ידי לא מעט נשים וגברים החשים כי הם סובלים מעומס שומנים בגוף. כמובן שהמקרה המפורסם ביותר והבולט ביותר בתודעה הוא מקרה של שומן גלוי (כשהמטופל יודע שהוא שמן והוא צריך לטפל בזה), אולם שומן הוא קודם כל משהו בריאותי ולא אסתטי. השומן הוא מעמסה על הגוף, והוא יכול להצטבר בכל מקום שיש בו שרירים ורקמות, כלומר בלחיים, בירכיים, בזרועות הידיים וכמובן בבטן. כאשר יש עודך שומן בגוף, האדם חש בכבדות, וירצה לעשות הכל על מנת להיפטר ממנו ביעילות ובמהירות הבזק.

הצרת היקפים לשמירה על גזרה מדוגמת ויפה

ניתן לבצע שאיבת שומן או הצרת היקפים במרפאות פרטיות מובילות בתחומן. רצוי להסדיר הצהרת היקפים דרך קופת החולים שלכם לשמירה על סקאלת מחירים נמוכה מבלי לרדת באיכות הטיפול. אתם תישארו אצל רופא פרטי ויוקרתי, קופת החולים תממן מכיסה חלק מהוצאות הטיפול. בטיפול הצרת היקפים – מחוללים פלאים לבטן שלכם, שלפתע נראית רזה, יפה ומדוגמת. מדובר בתהליך מידי, אשר ייראה לכם הדבר הנכון שהיה צריך לעשות מיד עם ההתעוררות מהניתוח (שלא כמו ניתוחים אחרים, בהם לוקח זמן מסוים עד להיווצרות התוצאה הרצויה).

איתור עבור טיפול הצרת היקפים מחיר נגיש

באופן עקרוני, בנושא כה טעון וקריטי אין מקום לדיון במחיר. הוא לא זול, אבל זה מה שישמור עליכם מטעויות. התעסקות עם שומן פנים גופי חייבים לתת רק למקצוענים, ולא להתפשר על מרפאה זולה שאינכם מכירים מספיק טוב את טיבה. באופן כללי, מי שלא מכיר את הרופא באותה מרפאה, וטרם בדק מהו טיבו חייב לדבוק במרפאות אותן הוא כן מכיר (ולטובה, כמובן) בשביל להבטיח את איכות טיפולו. בנושא כמו שאיבת שומן מחיר יכול להיות מאד יקר אם תגלו שטעו בהליך ואתם עומדים בפני תביעת רשלנות רפואית נגד הרופא המנתח והמוסד ממנו הוא בא. גם בטיפול הצרת היקפים ניתן להגיע לאותה מסקנה בדיוק. מומלץ לקרוא את המדריך המלא בנושא שאיבת שומן בקישור.

הדרך הבטוחה היחידה להוזלת המחיר לטיפולי שאיבת שומן והצרת היקפים: קופת החולים

רק בדרך זו תזכו לשמור על אותם רופאים שפגשתם כאן, וגם לשלם להם פחות כסף. הם, מצדם יקבלו את אותו סכום שהם ביקשו לקבל, אך קופת החולים שלכם תשתתף במימון. בדרך זו נטרלתם את איום המימון, והשארתם על כנה את הבטוחה להיות מנותחים אצל אדם מוכר, ולא אצל גורם בלתי מוכר. לגבי הפנייה לקופת החולים עצמה – אל חשש: הרבה אנשים עשו זאת לפניכם וביקשו הצרת היקפים דרך קופת החולים. זו בקשה לגיטימית ולמען האמת נפוצה בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום, וכמובן בתל אביב והשרון.

זכרו כי לא כל מי שנדמה לו שהוא סובל מבעיית שומן קריטית אכן סובל ממנה

במילים אחרות, לא בטוח שתוכלו להירשם לשאיבת שומן או הצרת היקפים גם אם תרצו. כל רופא מחויב לבדוק את התאמתכם לטיפול, ואם לא נמצאתם מתאימים סימן שלא רק שכניסה לטיפול מבחינתכם לא תהיה בטוחה מבחינה רפואית, אלא גם שאתם בכלל לא סובלים משומנים. על פי רוב יש קשר בין אי התאמה לאי נוכחות שומן רב בגוף, משום שברוב המקרים בהם פוסק הרופא אי התאמה, זה כיוון שאין מספיק שומן לקחת מהגוף, ודילול יתר שלו בהחלט עלול להזיק לתהליכים תקינים בגוף האדם. לכן, בטרם תידרשו לדסקס עם הרופא על שאיבת שומן מחיר, אתם תידרשו להיות מאובחנים על ידו האם אתם בכלל מתאימים לטיפול הזה.

אולי יעניין אותך...
אהבתם? שתפו

הפופולריים ביותר


רוצים לפרסם מאמר באתר? פנו אלינו!