הכנה להגדלת חזה: 4 טיפים שיכינו אותך לקראת הניתוח

מאת בריאות פלוס  ·  2 ביולי 2017

מחקרים רבים מוכיחים בכל פעם מחדש שהרבה נשים לא לגמרי מרוצות מהחזה שלהן. החזה הוא אחד מהאיברים העיקריים שמסמלים נשיות ולכן ברור מדוע אישה שיש לה חזה קטן עלולה להרגיש פחות נשית. אם זה נשמע לך מוכר ואם גם את חושבת לעשות ניתוח להגדלה של החזה, כדאי שתדעי שאת לא לבד. נשים בעולם כולו עושות ניתוחי הגדלת חזה ולכן אין סיבה שבגללה את צריכה למנוע מעצמך את העניין הזה. מה שכן, כדאי שתכיני את עצמך כמה שיותר טוב לניתוח הזה כי בצורה כזאת תגדילי את סיכויי ההצלחה שלו וגם תרגישי בטוחה יותר ביום האופרציה.

  1. להיות בטוחה בהחלטה שלך: הטיפ הכי חשוב שיוכל להכין אותך לניתוח הגדלת חזה זה להיות שלמה עם ההחלטה שלך. למרות שמדובר על ניתוח שמתבצע על בסיס קבוע בארץ ובעולם, זו עדיין התערבות כירורגית לכל דבר ולכן חשוב שתהיה שלמה עם עצמך.
  2. לבחור את הרופא המתאים: אין דבר חשוב יותר לביצוע הגדלות של חזה מאשר בחירת המנתח. אין ספק שבישראל יש הרבה מאוד רופאים ומנתחים שיוכלו לעשות עבורך את העבודה הזאת אך לא מכולם תוכלי לקבל שירות מספיק טוב ולכן כדאי שתבדקי בשבע עיניים אל מי את פונה.
  3. לשמור על בריאות לקראת הניתוח: כל ניתוח יוכל להסתיים הרבה יותר טוב אם נגיע אליו במצב בריאותי טוב יותר. לכן, במידה ואת בעלת משקל עודף בהחלט כדאי יהיה לעשות דיאטה ולהגיע למשקל הרצוי שלך לפני הגדלת החזה שעליה חלמת.
  4. להכין את הסביבה: הרבה פעמים נשים שעוברות ניתוחים כאלה שוכחות לעדכן את הסביבה הקרובה ואחר כך מקבלות תגובות לא נעימות. לכן אנחנו מציעים לך כן לדבר עם האנשים הסובבים אותך ובעיקר עם החשובים שביניהם. בצורה כזאת ההסתגלות שלך למצב החדש תהיה פשוטה וחלקה יותר.

השוואת מחירים לניתוחי הגדלת חזה

חשבת לרגע לעשות ניתוח הגדלת חזה אצל הרופא הראשון שאת שמו שמעת? אם כך, אנחנו מציעים לך לעצור ולראות במי את בוחרת וכמה זה עולה. מעבר לעובדה שיש הרבה סוגים של מנתחים ולא כולם אנשי מקצוע מספיק טובים, יש גם עניין של מחירים. זה שתשלמי על הניתוח שישנה את חייך לטובה יותר זה לא תמיד מבטיח שהתוצאה הסופית תיראי טבעית יותר או תשמח אותך יותר. לכן חשוב לפנות אל כמה מנתחים, לבדוק מה הם מציעים לך וכמה זה עולה. באותה הזדמנות מאוד מומלץ גם לבדוק באיזו קליניקה הולכים לעשות לך את הניתוח כי אין סיבה לבחור במרפאה שאינה מספיק מתקדמת. מרפאה מתקדמת זה אומר גם שצריך להיות במקום ציוד טכנולוגי איכותי וטוב שכן כל הפרטים האלה יכולים להשפיע על הצלחת הפעולה הכירורגית הצפויה לך.

אולי יעניין אותך...
אהבתם? שתפו

הפופולריים ביותר


רוצים לפרסם מאמר באתר? פנו אלינו!